Тендери

Компанії групи Smart Energy реалізують продукцію власного виробництва, а також на конкурсних умовах закуповують товарно-матеріальні цінності (ТМЦ), обладнання, роботи та послуги.


Реалізація вуглеводнів


Процес продажу вуглеводнів стандартизований згідно з впровадженням внутрішніх положень про проведення конкурсів на ЕТМ (відкритому електронному торговельному порталі)


Продукція, що виставляється на торги:


1. Газ вуглеводневий, скраплений – пропан-бутан автомобільний (ПБА), ДСТУ 27578–87 (аналог європейського стандарту EN 589–2008), – якісне газове паливо, призначене для використання у двигунах внутрішнього згоряння автомобільного транспорту.


Сертифікати: № 248/18 від 16.07.2018 р.;

                       №DIN.00074-18 до 01.01.2019 р.


Розмір лоту: партії по 80 куб. м (приблизно 40 тонн).


Періодичність торгів: не менше 1-2 разів на тиждень.


2. Газовий конденсат ОСТ 51.65–80 — ІІ група.


Сертифікати: № 103/18 від 08.06.2018 р., І група, Мехедівсько-Голотовщинське ГКР;

                       № 11441 від 06.06.2018р., Васищівське ГКР;

                       № 181 від 05.06.2018р., Островерхівське ГКР.


Розмір лоту: від 30 тонн.


Періодичність торгів: не менше 3 разів на тиждень.


Відвантаження продукції здійснюється виключно в автоцистерни в пунктах наливу:


    • ТЗСУ Мехедівсько-Голотовщинського ГКР (адреса: с. Яхники, Лохвицького району, Полтавської обл.);
    • Бистрівська УПГ (Бистрівський блок Островерхівського ГКР, Харківська обл.);
    • Васищівської УПГ (Васищівського ГКР, Харківська обл.).


Подати заявку на участь у тендері (на придбання продукції) можна через сайт www.fabrikant.ua


З питань співпраці, партнерства у сфері реалізації скрапленого газу та газового конденсату пишіть за адресою: [email protected]


Закупівля матеріалів, інструменту, обладнання, робіт, послуг


Закуплені ТМЦ, роботи/послуги мають вузьке цільове призначення — використовуються для будівництва, капітального ремонту та експлуатації нафтогазових свердловин. Номенклатура такої продукції включає товари переважно імпортного виробництва, які належно сертифіковані та відповідають міжнародним стандартам. Серед них:


    • виробничого напрямку: насосно-компресорні і обсадні труби, бурове обладнання, хімічні реагенти, обладнання для виробництва пелет, насоси, ємності та інші товари. Також на умовах конкурсу здійснюється відбір спеціалізованих компаній для виконання підрядних робіт в сфері геологічних досліджень і промислової розробки нафтогазових родовищ, зокрема будівництва і капітального ремонту свердловин, сервісу бурових розчинів, колтюбінгових операцій тощо;
    • допоміжного напрямку: будматеріали, спецодяг та ЗІЗ, метвироби, ІТ обладнання, тара, електроматеріали та господарські товари. Також на умовах конкурсу здійснюється відбір компаній для виконання підрядних робіт в сфері будівництва, капітального ремонту тощо.

 

Проекти рішень щодо визначення переможців конкурсів погоджуються головними фахівцями підприємств і публікуються на ЕТМ.


Інформацію про свою продукцію надсилайте на адресу: [email protected]


Реалізація ТМЦ

 

Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» здійснює реалізацію товарно-матеріальних цінностей, що не знаходяться на застосуванні на постійній основі. Серед них: труба обсадна, система підвісного обладнання хвостовика в розібраному стані, муфта двоступеневого цементування, насосно-компресорні труби, тришарошкове долото, пакер, стабілізатор бурильної колони, башмак із зворотнім клапаном, хрестовина гирлова, патрубок, центратор та інші.

 

Повний список товарів (понад 300 найменувань) можна завантажити тут.


Умови поставки: EXW. Склад постачальника розміщений за адресою: м. Заводське, вул. П. Мирного 8.


У випадку зацікавленості в придбанні зазначених товарно-матеріальних цінностей потрібно відправити пропозицію на електронну пошту [email protected] з зазначенням: порядкового номеру ТМЦ, інвентарного номеру, найменування ТМЦ, кількості та ціни.

 

За додатковою інформацією щодо реалізації товарно-матеріальних цінностей звертайтеся в комерційну службу за телефоном: +38 (044) 364-79-30.