• Тендери

  Тендери

  Компанії групи Smart Energy реалізують продукцію власного виробництва, а також на конкурсних умовах закуповують товарно-матеріальні цінності (ТМЦ), обладнання, роботи та послуги.


  Реалізація вуглеводнів


  Процес продажу вуглеводнів стандартизований згідно з впровадженням внутрішніх положень про проведення конкурсів на ЕТМ (відкритому електронному торговельному порталі)


  Продукція, що виставляється на торги:


  1. Газ вуглеводневий, скраплений – пропан-бутан автомобільний (ПБА), ДСТУ 27578–87 (аналог європейського стандарту EN 589–2008), – якісне газове паливо, призначене для використання у двигунах внутрішнього згоряння автомобільного транспорту.


  Сертифікати: № 248/18 від 16.07.2018 р.;

                         №DIN.00074-18 до 01.01.2019 р.


  Розмір лоту: партії по 80 куб. м (приблизно 40 тонн).


  Періодичність торгів: не менше 1-2 разів на тиждень.


  2. Газовий конденсат ОСТ 51.65–80 — ІІ група.


  Сертифікати: № 103/18 від 08.06.2018 р., І група, Мехедівсько-Голотовщинське ГКР;

                         № 11441 від 06.06.2018р., Васищівське ГКР;

                         № 181 від 05.06.2018р., Островерхівське ГКР.


  Розмір лоту: від 30 тонн.


  Періодичність торгів: не менше 3 разів на тиждень.


  Відвантаження продукції здійснюється виключно в автоцистерни в пунктах наливу:


   • ТЗСУ Мехедівсько-Голотовщинського ГКР (адреса: с. Яхники, Лохвицького району, Полтавської обл.);
   • Бистрівська УПГ (Бистрівський блок Островерхівського ГКР, Харківська обл.);
   • Васищівської УПГ (Васищівського ГКР, Харківська обл.).


  Подати заявку на участь у тендері (на придбання продукції) можна через сайт www.fabrikant.ua


  З питань співпраці, партнерства у сфері реалізації скрапленого газу та газового конденсату пишіть за адресою: sales@smart-energy.com.ua


  Закупівля матеріалів, інструменту, обладнання, робіт, послуг


  Закуплені ТМЦ, роботи/послуги мають вузьке цільове призначення — використовуються для будівництва, капітального ремонту та експлуатації нафтогазових свердловин. Номенклатура такої продукції включає товари переважно імпортного виробництва, які належно сертифіковані та відповідають міжнародним стандартам. Серед них:


   • виробничого напрямку: насосно-компресорні і обсадні труби, бурове обладнання, хімічні реагенти, обладнання для виробництва пелет, насоси, ємності та інші товари. Також на умовах конкурсу здійснюється відбір спеціалізованих компаній для виконання підрядних робіт в сфері геологічних досліджень і промислової розробки нафтогазових родовищ, зокрема будівництва і капітального ремонту свердловин, сервісу бурових розчинів, колтюбінгових операцій тощо;
   • допоміжного напрямку: будматеріали, спецодяг та ЗІЗ, метвироби, ІТ обладнання, тара, електроматеріали та господарські товари. Також на умовах конкурсу здійснюється відбір компаній для виконання підрядних робіт в сфері будівництва, капітального ремонту тощо.

   

  Проекти рішень щодо визначення переможців конкурсів погоджуються головними фахівцями підприємств і публікуються на ЕТМ.


  Інформацію про свою продукцію надсилайте на адресу: tender@smart-energy.com.ua


  Реалізація ТМЦ

   

  Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» здійснює реалізацію товарно-матеріальних цінностей, що не знаходяться на застосуванні на постійній основі. Серед них: труба обсадна, система підвісного обладнання хвостовика в розібраному стані, муфта двоступеневого цементування, насосно-компресорні труби, тришарошкове долото, пакер, стабілізатор бурильної колони, башмак із зворотнім клапаном, хрестовина гирлова, патрубок, центратор та інші.

   

  Повний список товарів (понад 300 найменувань) можна завантажити тут.


  Умови поставки: EXW. Склад постачальника розміщений за адресою: м. Заводське, вул. П. Мирного 8.


  У випадку зацікавленості в придбанні зазначених товарно-матеріальних цінностей потрібно відправити пропозицію на електронну пошту tender@smart-energy.com.ua з зазначенням: порядкового номеру ТМЦ, інвентарного номеру, найменування ТМЦ, кількості та ціни.

   

  За додатковою інформацією щодо реалізації товарно-матеріальних цінностей звертайтеся в комерційну службу за телефоном: +38 (044) 364-79-30.


  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-64465498-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');