Безпека праці

НаВпровадження високих стандартів організації виробництва на всіх рівнях забезпечує виконання вимог безпеки умов праці.


В ПрАТ «Укргазвидобуток», Представництві «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» та ТОВ «Пром-Енерго Продукт» створено максимально можливі умови, що відповідають високим стандартам охорони праці, промислової безпеки, а також мінімізації впливу промислового виробництва на сфери життєдіяльності людини й довкілля. Крім того, всі компанії групи Smart Energy проходять регулярний комплексний екологічний моніторинг.


На кожному підприємстві групи Smart Energy діє Політика у сфері якості, охорони праці, промислової та екологічної безпеки, що базується на:


    • максимальному використанні потенціалу підприємства;
    • захисті та поліпшенні екологічного стану довкілля в регіоні діяльності підприємства;
    • професійній безпеці виробництва та охорони здоров’я;
    • розвиток і підвищення професійних якостей працівників.


Управління системою безпеки праці є основою для реалізації заходів щодо забезпечення ефективного та безпечного виробництва. Компанії групи Smart Energy пройшли або планують пройти відповідну сертифікацію і планомірно впроваджують високі стандарти.


Наприклад, у 2013 році в Представництві «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» усі виробничі процеси видобутку газу, газового конденсату та виробництва скрапленого газу пройшли сертифікацію і підтвердили відповідність міжнародним стандартам якості ДСТУ ISO 9001:2009, ДСТУ ISO 14001:2010 та ДСТУ OHSAS 18001:2010.


З огляду на оновлення міжнародних стандартів якості в 2018 році відбулось навчання внутрішніх аудиторів Представництва на тему «Вимоги стандартів ДСТУ ISO 9001:2015, ДСТУ ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 та рекомендації відносно проведення внутрішнього аудиту систем менеджменту».


Також в 2018 році Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» пройшло повторну сертифікацію відповідності виробничої діяльності до міжнародних стандартів систем менеджменту професійної безпеки та здоров'я, в результаті якої визнано відповідність діяльності Представництва «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» стандартам ДСТУ ISO 9001:2015, ДСТУ OHSAS 18001:2010, ISO 14001:2015.


Сертифікаційний аудит проводився Державним підприємством «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Міністерства економічного розвитку й торгівлі України.