Smart Energy розпочала буріння нової свердловини на Свиридівському родовищі

Smart Energy розпочала буріння нової свердловини на Свиридівському родовищі
23 лютого британська компанія Enwell Energy, що входить до групи компаній Smart Energy, розпочала буріння свердловини №29 на Свиридівському родовищі (Полтавська обл.).

Буріння нової свердловини, проєктна глибина якої складає 5 450 м, заплановано закінчити в 3 кварталі цього року. У разі подальших успішних випробувань введення її в роботу очікується протягом 4 кварталу 2021 року.

Свердловина №29 є розвідувальною. Її першочергове завдання – встановлення промислового значення покладів вуглеводнів горизонту В-22, а також розвідка покладів горизонтів В-21 та В-23 візейського ярусу.
 
Нагадаємо, що в минулому році британська компанія пробурила нову свердловину також на Свиридівському родовищі. Водночас вона проводить розробку проєкту з буріння пошукової свердловини на Васищівському родовищі (Харківська обл.) для вивчення перспектив видобутку на Введенській структурі і готується до буріння першої свердловини на Свистунківсько-Червонолуцькому родовищі (Полтавська обл.).


Довідка

Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, реалізує проєкти з розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів та належить до п’ятірки найбільших приватних газовидобувників України, сумарно видобуваючи понад 1 млн м3 газу на добу.

Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область), а також публічною британською компанією Enwell Energy. У свою чергу, активи Enwell Energy працюють на Полтавщині – це Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» і «Аркона Газ-Енергія», а також на Харківщині – компанія «Пром-Енерго Продукт».