Smart Energy запустила свердловину №25 на Свиридівському родовищі

Smart Energy запустила свердловину №25 на Свиридівському родовищі
Британська компанія Enwell Energy, що входить до групи компаній Smart Energy, ввела в роботу свердловину №25 на Свиридівському родовищі (Полтавська обл.).

Свердловина №25 розвідувальна. Вона призначена для розвідки та встановлення промислового значення покладів вуглеводнів горизонтів В-20, В-22 та В-23 візейського ярусу. Під час випробовування було отримано значний приплив газу та конденсату з горизонту B-22, тож свердловину було підключено до установки підготовки газу для проведення тривалого промислового тестування та оптимізації її виробничих параметрів. Зараз свердловина працює зі стабільним дебітом 55 тис. м3/добу газу та 13 т/добу конденсату.

«Під час випробувань ми провели дослідження на різних режимах роботи нової свердловини. Поточний режим визначено як оптимальний і вже сьогодні дебіт цієї свердловини допомагає нам підтримувати позитивну динаміку видобутку», - прокоментував Віктор Дудзич, технічний директор групи компаній Smart Energy.

Фактична глибина нової свердловини, буріння якої розпочалось у липні 2020 року, склала 5 320 м. Її введення в роботу відбулося з випередженням запланованого строку.
 
Нагадаємо, що 23 лютого цього року британська компанія розпочала буріння свердловини №29, а в травні 2020 року ввела в роботу свердловину №54 також на Свиридівському родовищі.
 

Довідка

Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, реалізує проєкти з розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів та належить до п’ятірки найбільших приватних газовидобувників України, сумарно видобуваючи понад 1 млн м3 газу на добу.

Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область), а також публічною британською компанією Enwell Energy. У свою чергу, активи Enwell Energy працюють на Полтавщині – це Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» і «Аркона Газ-Енергія», а також на Харківщині – компанія «Пром-Енерго Продукт».