Smart Energy впровадила програмне забезпечення Peloton

Smart Energy впровадила програмне забезпечення Peloton
Група компаній Smart Energy завершила впровадження програмних продуктів канадського провайдера програмного забезпечення Peloton на своїх підприємствах. Це рішення допоможе відцифрувати всі виробничі дані компаній групи, що у свою чергу спростить доступ до великих масивів інформації, підвищить ефективність роботи з промисловими даними та забезпечить їх високу якість.

Співробітництво між Smart Energy і Peloton розпочалось наприкінці 2019 року із запуску спільного проєкту з відцифрування виробничих процесів. Завданням проєкту стало переведення в електронний формат та аналіз усіх даних та процесів, пов’язаних із життєвим циклом свердловин та об’єктів інфраструктури: від проєктування до завершення експлуатації, з метою скорочення безпосередніх витрат, підвищення ефективності процесів, контролю виконання планових показників тощо.

«Smart Energy приділяє багато уваги підвищенню ефективності своєї діяльності через використання передових технологій, у тому числі й інформаційних. Тож для організації якісного збору та обробки даних наших підприємств, спираючись на досвід колег з інших країн, ми запросили до співпраці Peloton», - прокоментував Віктор Дудзич, технічний директор групи компаній Smart Energy.

Впровадження програмного забезпечення (ПЗ) Peloton у Smart Energy відбувалось у кілька етапів. Вони включали аудит та систематизацію виробничих процесів групи, проєктування та адаптацію під потреби Smart Energy, установку ПЗ Peloton (ProdView, WellView та SiteView) на обладнання підприємств, налаштування ПЗ та бази даних, підготовку каналів зв’язку для обміну даними з регіонами та консультації стосовно роботи з новим ПЗ. Наразі, коли впровадження і дослідно-промислова експлуатація продукту завершені, в ході комерційного використання ПЗ можна доповнювати та вдосконалювати відповідно до зміни бізнес-завдань.

«Програмні рішення Peloton використовують понад 600 нафтогазовидобувних компаній по всьому світу. І ми раді, що тепер і в Україні є компанія, яка застосовує наше ПЗ для оптимізації роботи з даними повного життєвого циклу свердловини, а також повного виробничого циклу (від планування до контролю робіт на свердловинах та заходах технічного обслуговування і ремонту), екології, безпеки праці та регуляторної звітності», - прокоментував Андрій Єфименко, регіональний директор Peloton у Східній Європі та Середній Азії.


Довідка

Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, реалізує проєкти з розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів та належить до п’ятірки найбільших приватних газовидобувників України, сумарно видобуваючи понад 1 млн м3 газу на добу.

Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область), а також публічною британською компанією Enwell Energy. У свою чергу, активи Enwell Energy працюють на Полтавщині – це Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» і «Аркона Газ-Енергія», а також на Харківщині – компанія «Пром-Енерго Продукт».
Друк