Група Smart Energy сплатила 314,8 млн грн податків за 1 квартал 2020 року

Група Smart Energy сплатила 314,8 млн грн податків за 1 квартал 2020 року
За 1 квартал 2020 року компанії групи Smart Energy сплатили 314,8 млн грн податкових платежів. Це на 32% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Попри зростання видобутку, зменшився і розмір рентних платежів: сумарно компанії перерахували 119,8 млн грн ренти до бюджетів усіх рівнів, що на 42% менше за 1 квартал 2019 року.

«Значне зниження цін на вуглеводні впродовж тривалого терміну відобразилось на відрахуваннях наших компаній до державного бюджету. Це видно за статтями, що найбільше «просіли»: податок на прибуток, податок на додану вартість та податок за користування надрами (рентні платежі). Зрозуміло, що в такій ситуації виробничі результати не можуть забезпечити збільшення фінансових показників. Та й гарантувати подальше стале нарощення об’ємів видобутку за умов скорочення фінансових джерел також неможливо. Наразі ми вживаємо різні заходи задля стабільної роботи компаній, проте очікуємо, що і держава, зі свого боку, підтримає газовидобуток у важкий період як стратегічно важливу галузь», - прокоментував Олексій Заєць, фінансовий директор групи компаній Smart Energy.

За звітний період до місцевих скарбниць компанії групи перерахували фактично 6 млн грн ренти: від ТОВ «Пром-Енерго Продукт» та ПрАТ «Укргазвидобуток» - 3,2 млн грн до бюджетів усіх рівнів Харківської області, від Представництва «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» – 2,8 млн грн до бюджетів Полтавської області.

Нагадаємо, в 1 кварталі 2020 року компанії групи Smart Energy сумарно видобули 96,3 млн м3 газу та 8,8 тис. т конденсату, що відповідно на 9,0% та 7,5% більше за аналогічні показники 1 кварталу 2019 року.

Довідка

Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, здійснює реалізацію проектів у сфері розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів.

Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений газовидобувною компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область), а також публічною британською компанією Regal Petroleum (Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» та ТОВ «Аркона Газ-Енергія») з активами в Полтавській області і Харківській області (компанія «Пром-Енерго Продукт»).
Друк