Група Smart Energy завершила капремонт двох свердловин у Харківській області

Група Smart Energy завершила капремонт двох свердловин у Харківській області

Компанія «Укргазвидобуток», що входить до групи Smart Energy,  успішно провела капітальний ремонт та відновила роботу двох свердловин на Островерхівському родовищі в Харківській області. Результати проведених робіт дозволили збільшити середньодобовий видобуток газу по групі на 75 тис. м3/добу в 2020 році.


Капітальний ремонт свердловини №61 був виконаний у стислий термін: його було розпочато наприкінці січня, а на початку березня – вже відновлено експлуатацію свердловини з дебітом газу на рівні 25 тис. м3/добу.


На початку квітня  «Укргазвидобуток» також відновив експлуатацію свердловини №62. В результаті робіт з переведення свердловини на вищезалягаючий горизонт вперше на родовищі отримано промисловий приплив вуглеводнів з горизонту В-15 та підтверджено його промислове значення як об’єкта розробки. Наразі виконуються геолого-промислові дослідження з метою встановлення оптимальних режимів роботи свердловини. За початковими даними досліджень оптимальний дебіт газу  складає близько  50 тис. м3/добу. Крім нарощення обсягів видобутку, результат, отриманий по свердловині №62,  дає підстави для збільшення запасів та ресурсної бази родовища.


«Позитивні результати, які ми досягли завдяки проведеним КРС, завдячують  якісному плануванню та управлінню проведенням робіт, злагодженим діям професійної команди фахівців компанії. Для забезпечення максимальної ефективності таких робіт ми використали сучасні високоефективні технології та матеріали, а також застосували унікальні технічні рішення на етапі перфорації та випробування», - прокоментував генеральний директор групи компаній Smart Energy Сергій Глазунов.


Нагадаємо, що у 2019 році група компаній Smart Energy наростила видобуток вуглеводнів, збільшивши сукупний обсяг видобутку газу на 24,7% і газового конденсату – на 28,7%.

 


Довідка


Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, здійснює реалізацію проектів у сфері розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів.


Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений газовидобувною компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область) та публічною британською компанією Regal Petroleum з активами у Полтавській області (Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед») і Харківській області (компанія «Пром-Енерго Продукт»).

Друк