Група Smart Energy збільшила видобуток газу на 9,5% у І півріччі 2020 року

Група Smart Energy збільшила видобуток газу на 9,5% у І півріччі 2020 року
Група компаній Smart Energy оголошує виробничі результати за І півріччя 2020 року.

Загальний обсяг видобутку природного газу компаніями групи склав 198,7 млн м3. Це на 9,5% більше за видобуток І півріччя минулого року (181,5 млн м3 газу). Група також збільшила сукупний обсяг видобутку газового конденсату на 9,3%. Цей показник склав 17,6 тис. т проти 16,1 тис. т за аналогічний період 2019 року.

Середньодобовий видобуток вуглеводнів по компаніях групи, І півріччя 2020 року


Значним поштовхом до нарощення видобутку Представництва «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» стало введення в роботу свердловини №54 на Свиридівському родовищі в травні цього року. Водночас, зниження видобутку на свердловині №10 Васищівського родовища, що розпочалось наприкінці 2019 року, негативно відобразилось на виробничих результатах компанії «Пром-Енерго Продукт». В разі зниження продуктивності свердловини №10 до критичних значень компанія планує провести капітальний ремонт з метою переведення її на вищезалягаючий продуктивний горизонт. У 1 кварталі 2020 року на УКПГ Васищівська вже було встановлено новий компресор для можливості експлуатації свердловин Васищівського родовища в оптимальних режимах і забезпечення підготовки газу у відповідності до встановлених норм.

Виробництво скрапленого пропан-бутану зросло на 9,8% до 4,5 тис. т. За аналогічний період минулого року обсяг виробництва склав 4,1 тис. т.

«Перше півріччя, без перебільшень, стало особливим не лише для нас. Зміни, які відбулись у бізнесі та суспільстві через пандемію COVID-19, не відобразились на виробничих результатах нашої роботи, але привели до ряду додаткових кроків та заходів задля збереження цих результатів. Суттєвий негативний вплив на діяльність наших компаній на разі мають низькі ціни на наш ресурс, змушуючи Smart Energy максимально оптимізувати інвестиції в розвиток. Хоча ми і зберігаємо позитивну виробничу динаміку, проте вона відчутно уповільнюється і без необхідних фінансових вкладень може перетворитися на негативну. Щоб уникнути цього, потребуємо рішучих і визначених кроків з боку держави на підтримку галузі», - зазначив Генеральний Директор групи Smart Energy Сергій Глазунов.

Нагадуємо, що в звітний період на Свиридівському родовищі було завершено буріння та введено в роботу свердловину №54 з фактичною глибиною 5 322 м, а також завершено капітальні ремонти двох свердловин №61 та №62 на Островерхівському родовищі. Також, у 2 кварталі, Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» виконало ремонт газопроводу на ділянці від ТЗСУ до магістрального газопроводу з використанням технології нанесення композитних муфт, що дозволило проводити роботи без зупинки обладнання, та з гарантійним строком експлуатації 25 років.

На разі на Свиридівському родовищі проходить підготовка до буріння свердловини №25. Продовжується також розробка проєкту з буріння пошукової свердловини на Васищівському родовищі для вивчення перспектив видобутку на Введенській структурі.


Довідка

Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, здійснює реалізацію проектів у сфері розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів.

Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений газовидобувною компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область), а також публічною британською компанією Enwell Energy (Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» та ТОВ «Аркона Газ-Енергія») з активами в Полтавській області і Харківській області (компанія «Пром-Енерго Продукт»).

Друк