Ліцензія на розробку Свистунківсько-Червонолуцького родовища залишається діючою

Ліцензія на розробку Свистунківсько-Червонолуцького родовища залишається діючою
Британська компанія Enwell Energy, що входить до групи компаній Smart Energy та має спеціальні дозволи на видобуток вуглеводнів на Мехедівсько-Голотовщинському, Свиридівському, Васищівському та Свистунківсько-Червонолуцькому родовищах, наголошує, що всі її ліцензії є чинними.

Беручи до уваги наявні публічні заяви щодо рішення Окружного адміністративного суду м. Києва про визнання недійсним спеціального дозволу ТОВ «Аркона Газ-Енергія», компанія наголошує, що має намір відстоювати в суді своє право на подальшу діяльність на Свистунківсько-Червонолуцькому родовищі та планує продовжити працювати на активі.

Enwell Energy, що котирується на Лондонській фондовій біржі та працює за принципами прозорості і ринковості, буде оскаржувати зазначене рішення Окружного адміністративного суду у визначеному законом порядку. Згадане рішення ще не набуло законної сили. Компанія впевнена в своїй правовій позиції, яка ґрунтується на наявних чинних рішеннях судів різних інстанцій, в тому числі і Верховного Суду України. ВСУ вже відхилив аргументи учасників, у тому числі і ПАТ «Укрнафта», щодо незаконності видачі ліцензії в іншій справі по зазначеному родовищу.

Нагадаємо, що в березні британська Enwell Energy придбала ТОВ «Аркона Газ-Енергія», розширивши свою присутність на Свистунківсько-Червонолуцьке родовище. До кінця 2020 року компанія розраховує розпочати буріння свердловини на родовищі. На разі тривають підготовчі роботи.


Довідка

Enwell Energy plc ( кол. Regal Petroleum plc) є публічною британською компанією, акції якої котируються на Лондонській біржі AIM та якій на 100% належать компанії, що здійснюють діяльність в Україні: Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед (зареєстроване Представництво в Україні) та ТОВ «Аркона Газ-Енергія», що працюють у Полтавській області, а також ТОВ «Пром-Енерго Продукт», яке здійснює видобуток у Харківській області. Вони володіють спеціальними дозволами на видобуток вуглеводнів. Всі компанії входять до складу групи Smart Energy.

У свою чергу група Smart Energy входить до Смарт-Холдингу, здійснює реалізацію проектів з розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів.

Нафтогазовий напрямок Smart Energy, окрім активів Regal Petroleum, представлений газовидобувною компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область).
Друк