«Аркона Газ-Енергія» розпочала геофізичні дослідження

«Аркона Газ-Енергія» розпочала геофізичні дослідження
Компанія «Аркона Газ-Енергія», що входить до групи Smart Energy та володіє спеціальним дозволом на розробку Свистунківсько-Червонолуцького родовища (Полтавська область), розпочала дослідницькі роботи на своєму родовищі. За результатами досліджень буде уточнено розташування наступних проєктних свердловин, запланованих для подальшої розробки родовища.

В рамках цих робіт Аркона розпочала проведення термо-атмо-геохімічних досліджень території всього спеціального дозволу. Вони дозволять уточнити геологічну будову Свистунківсько-Червонолуцького родовища та визначити оптимальні місця для закладання майбутніх свердловин.
 
Також компанія готується до проведення 3D-сейсморозвідувальних робіт, які охоплять усю територію спеціального дозволу та котрі заплановані на кінець 2021 – початок 2022 року.
 
«Наразі ми складаємо проєкт подальшої промислової розробки Свистунківсько-Червонолуцького родовища. Окрім того, очікуємо на результати оцінки запасів та ресурсів вуглеводнів від незалежного міжнародного консультанта, яка дозволить фіналізувати наші виробничі плани щодо родовища», - прокоментував Віктор Дудзич, технічний директор групи компаній Smart Energy.
 
Як повідомлялось раніше, компанія «Аркона Газ-Енергія» приєдналась до групи Smart Energy в березні минулого року, коли її придбав британський актив групи – Enwell Energy. На родовищі вже розпочато роботи із спорудження першої свердловини – №4. Зараз триває робота з отримання землевідводів під прокладку внутрішньопромислових трубопроводів та газопроводу підключення. Завершення буріння очікується до кінця 2021 року. Проєктна глибина майбутньої свердловини складає 5 565 м.
 

Довідка

Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, реалізує проєкти з розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів та належить до п’ятірки найбільших приватних газовидобувників України, сумарно видобуваючи понад 1 млн м3 газу на добу.

Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область), а також публічною британською компанією Enwell Energy. У свою чергу, активи Enwell Energy працюють на Полтавщині – це Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» і «Аркона Газ-Енергія», а також на Харківщині – компанія «Пром-Енерго Продукт».
Друк