Новини

 • Група Smart Energy вважає абсурдними звинувачення ДФС у своїй фіктивності

  Група компаній Smart Energy заявляє про невиправданий тиск на неї з боку Державної фіскальної служби України та розцінює це як упереджене втручання в роботу бізнесу, яке заважає компаніям групи здійснювати свою господарську діяльність.

 • До Ради директорів Regal Petroleum plc призначений новий незалежний директор

  Компанія Regal Petroleum plc (входить до групи Smart Energy), що здійснює в Україні розвідку та видобуток нафти й газу, повідомляє про нове призначення у Раді директорів компанії.

 • Regal Petroleum plc збільшила у п'ять разів операційний прибуток у 1 півріччі 2017 року

  Компанія Regal Petroleum plc (входить до групи Smart Energy) у 1 півріччі 2017 року збільшила прибуток від операційної діяльності у 5 разів - до 1 млн доларів у порівнянні із 0,2 млн доларів за відповідний період 2016 року.

 • Изменения в Совете директоров Regal Petroleum plc

  Компания Regal Petroleum plc (входит в группу Smart Energy), осуществляющая в Украине разведку и добычу нефти и газа, сообщает об изменениях в составе Совета директоров с 29 августа 2017 года.

 • В управлінській команді Regal Petroleum plc відбулись зміни

  Компанія Regal Petroleum plc (входить до групи Smart Energy), що здійснює в Україні розвідку та видобуток нафти й газу, повідомляє про зміни у керівному складі з 1 серпня 2017 року.

 • Група Smart Energy збільшила добове виробництво на 20% за 6 місяців 2017 року

  Добове виробництво вуглеводнів по групі компаній Smart Energy за перше півріччя 2017 року збільшилось на 20% з 3963 boe (barrels of oil equivalent - барель у нафтовому еквіваленті) на добу на кінець грудня 2016 року до 4769 boe на добу на кінець червня 2017 року.

 • Smart Energy інвестує в розвиток понад 500 млн грн у 2017 році

  У 2017 році група компаній Smart Energy планує інвестувати в розвиток більше 500 млн грн. Плановий обсяг видобутку - близько 220 млн м3 українського газу (у 2016 році - 208,4 млн м3). Про це журналістам повідомив генеральний директор групи Smart Energy Сергій Глазунов.

 • Smart Energy стала Офіційним партнером Чемпіонату Європи з боксу-2017

  Група компаній Smart Energy стала Офіційним партнером Чемпіонату Європи з боксу (EUBC -  European Boxing Champion) серед чоловіків, який відбуватиметься 16-24 червня 2017 року у Харкові.  У змаганнях візьмуть участь майже 300 спортсменів із 40 країн.

 • Smart Energy взяла участь у ОТС-2017

  Розв’язати  проблемні питання, пов’язані із залученням в Україну іноземних компаній-підрядників, можливо спільними зусиллями. На цьому наголосив генеральний директор групи компаній "Smart Energy" Сергій Глазунов, презентуючи закордонним колегам можливості співпраці на українському ринку нафти і газу, під час міжнародної виставки OTC-2017 (Offshore Technology Conference) у Хьюстоні.

 • Regal Petroleum реінвестувала 85% отриманих у 2016 році коштів

  Британська компанія Regal Petroleum plc (входить до групи «Смарт Енерджі», володіє газовидобувними активами в Полтавській і Харківській обл.) у 2016 році реінвестувала у розвиток 7,3 млн дол. США або 85% коштів, отриманих від операційної діяльності. Це відображено у фінансовому звіті компанії, який розміщений на Лондонській фондовій біржі.

 • «Смарт Енерджі» знову підтримала «Перлини Слобожанщини»

  Група «Смарт Енерджі» вже вдруге стала партнером унікального історико-культурного проекту «Перлини Слобожанщини» у Харківській області. Цього року газовидобувні компанії групи - «Укргазвидобуток» і «Пром-Енерго Продукт» підтримали арт-фестиваль «Пархомівка - світові шедеври».

 • СМАРТ ЕНЕРДЖІ: блокування дороги могло спровокувати надзвичайну ситуацію в Полтавській області

  Група компаній «Смарт Енерджі» заявляє, що блокування дороги в селі Мехедівка (Лохвицький район Полтавської області) могло спровокувати надзвичайну ситуацію з негативними наслідками для екології, життя і здоров'я людей.

 • Кадрові зміни в групі компаній "Смарт Енерджі"

  Група компаній «Смарт Енерджі» повідомляє про зміни у складі менеджменту.

 • Компанії групи Smart Energy спрямували 3,5 млн грн на розвиток місцевих громад

  Компанії групи Smart Energy у 2016 році спрямували 3 млн 546 тис. грн  на розвиток соціальної інфраструктури регіонів, у яких вони працюють. Зокрема, у Полтавській області були реалізовані соціальні проекти на суму 1 млн 680 тис. грн, у Харківській – на суму  1 млн 63 тис. грн, у Вінницькій – на суму 165 тис. грн. Також компанії підтримали декілька загальноукраїнських проектів.

 • Компанії групи «СМАРТ ЕНЕРДЖІ» видобули 208,4 млн кубометрів українського газу у 2016 році

  Компанії групи «СМАРТ ЕНЕРДЖІ» у 2016 році видобули 208,4 млн кубометрів газу і 16,8 тис. тонн конденсату, а також виробили 3,7 тис. тонн скрапленого газу з вуглеводнів власного видобутку. У поточній економічній і політичній ситуації група змогла зберегти виробничі показники на рівні 2015 року (203,9 млн кубометрів газу, 17,55 тис. тонн конденсату і 3,95 тис. тонн скрапленого газу).