Новини

 • Smart Energy інвестує в розвиток понад 500 млн грн у 2017 році

  У 2017 році група компаній Smart Energy планує інвестувати в розвиток більше 500 млн грн. Плановий обсяг видобутку - близько 220 млн м3 українського газу (у 2016 році - 208,4 млн м3). Про це журналістам повідомив генеральний директор групи Smart Energy Сергій Глазунов.

 • Smart Energy стала Офіційним партнером Чемпіонату Європи з боксу-2017

  Група компаній Smart Energy стала Офіційним партнером Чемпіонату Європи з боксу (EUBC -  European Boxing Champion) серед чоловіків, який відбуватиметься 16-24 червня 2017 року у Харкові.  У змаганнях візьмуть участь майже 300 спортсменів із 40 країн.

 • Smart Energy взяла участь у ОТС-2017

  Розв’язати  проблемні питання, пов’язані із залученням в Україну іноземних компаній-підрядників, можливо спільними зусиллями. На цьому наголосив генеральний директор групи компаній "Smart Energy" Сергій Глазунов, презентуючи закордонним колегам можливості співпраці на українському ринку нафти і газу, під час міжнародної виставки OTC-2017 (Offshore Technology Conference) у Хьюстоні.

 • Regal Petroleum реінвестувала 85% отриманих у 2016 році коштів

  Британська компанія Regal Petroleum plc (входить до групи «Смарт Енерджі», володіє газовидобувними активами в Полтавській і Харківській обл.) у 2016 році реінвестувала у розвиток 7,3 млн дол. США або 85% коштів, отриманих від операційної діяльності. Це відображено у фінансовому звіті компанії, який розміщений на Лондонській фондовій біржі.

 • «Смарт Енерджі» знову підтримала «Перлини Слобожанщини»

  Група «Смарт Енерджі» вже вдруге стала партнером унікального історико-культурного проекту «Перлини Слобожанщини» у Харківській області. Цього року газовидобувні компанії групи - «Укргазвидобуток» і «Пром-Енерго Продукт» підтримали арт-фестиваль «Пархомівка - світові шедеври».

 • СМАРТ ЕНЕРДЖІ: блокування дороги могло спровокувати надзвичайну ситуацію в Полтавській області

  Група компаній «Смарт Енерджі» заявляє, що блокування дороги в селі Мехедівка (Лохвицький район Полтавської області) могло спровокувати надзвичайну ситуацію з негативними наслідками для екології, життя і здоров'я людей.

 • Кадрові зміни в групі компаній "Смарт Енерджі"

  Група компаній «Смарт Енерджі» повідомляє про зміни у складі менеджменту.

 • Компанії групи Smart Energy спрямували 3,5 млн грн на розвиток місцевих громад

  Компанії групи Smart Energy у 2016 році спрямували 3 млн 546 тис. грн  на розвиток соціальної інфраструктури регіонів, у яких вони працюють. Зокрема, у Полтавській області були реалізовані соціальні проекти на суму 1 млн 680 тис. грн, у Харківській – на суму  1 млн 63 тис. грн, у Вінницькій – на суму 165 тис. грн. Також компанії підтримали декілька загальноукраїнських проектів.

 • Компанії групи «СМАРТ ЕНЕРДЖІ» видобули 208,4 млн кубометрів українського газу у 2016 році

  Компанії групи «СМАРТ ЕНЕРДЖІ» у 2016 році видобули 208,4 млн кубометрів газу і 16,8 тис. тонн конденсату, а також виробили 3,7 тис. тонн скрапленого газу з вуглеводнів власного видобутку. У поточній економічній і політичній ситуації група змогла зберегти виробничі показники на рівні 2015 року (203,9 млн кубометрів газу, 17,55 тис. тонн конденсату і 3,95 тис. тонн скрапленого газу).

 • «СМАРТ ЕНЕРДЖІ» подарувала сільським школярам чарівний світ класичної музики

  Група компаній "СМАРТ ЕНЕРДЖІ» підтримала унікальний міжнародний благодійний проект «Класична Феєрія». Компанії групи перерахували на організацію благодійного концерту 100 тисяч грн. А також подарували чудовий світ класичної музики 120 дітям з сільської місцевості, яких спеціально привезли на концерт до Харкова.

 • СМАРТ ЕНЕРДЖІ: у «Регал Петролеум» провели невиправданий обшук

  Група компаній «СМАРТ ЕНЕРДЖІ» вважає невиправданим обшук на території Представництва «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» - публічної британської компанії з активами в Україні, що входить до складу групи.

 • Працівники «Смарт Енерджі» знову змагались із харківськими рятувальниками

  Підприємства компанії «СМАРТ ЕНЕРДЖІ» взяли участь в змаганнях рятувальних розрахунків з пожежної майстерності, які відбулися 13 вересня на навчально-тренувальному полігоні Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (с. Ватутіне Харківської області).

 • «Смарт Енерджі» вперше провела електронні торги з реалізації природного газу

  Компанія «Смарт Енерджі» провела перший аукціон з реалізації природного газу через електронний торговельний майданчик Fabrikant.ua.

 • Товариство Червоного Хреста подякувало «Регал Петролеум» за допомогу жителям Лохвицького району

  Міжнародна гуманітарна організація Товариство Червоного Хреста висловила подяку компанії «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» (входить до складу «Смарт Енерджі») за допомогу, надану нужденним і малозабезпеченим громадянам Лохвицького району (Полтавська область), а також за активну співпрацю з представництвом Товариства Червоного Хреста в Україні. Подячну грамоту передали керівнику українського представництва газодобувної компанії.

 • Підприємства групи Smart Energy допомогли воїнам АТО

  Група компаній Smart Energy підтримала ініціативу харківських волонтерів та перерахувала 250 тис. грн на організацію змагань із кросфіту серед воїнів АТО