Новини

 • Податки Smart Energy склали майже 1 млрд грн за 2020 рік

  За 12 місяців 2020 року компанії групи Smart Energy сукупно сплатили 948,5 млн грн податків, включаючи 430,3 млн грн рентних платежів за користування надрами до бюджетів усіх рівнів. Відповідно, до регіональних скарбниць з ренти перераховано 21,5 млн грн.

 • Виробничі результати групи Smart Energy за 2020 рік

  Група компаній Smart Energy оголошує виробничі результати за 2020 рік.

 • Спецдозволи на Мехедівсько-Голотовщинське та Свиридівське родовища продовжено

  Представництво “Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед”, що в ходить до групи компаній Smart Energy, в листопаді та грудні 2020 року отримало продовження термінів дії спеціальних дозволів на користування надрами (видобування вуглеводнів) Мехедівсько-Голотовщинського та Свиридівського родовищ, що на Полтавщині. За рішенням Державної служби геології та надр їх дію продовжено на 20 років.

 • Smart Energy запроваджує електронний підпис

  З 2 листопада група компаній Smart Energy розпочинає використання електронного цифрового підпису (ЕЦП) у рамках електронного документообігу. Це дозволить підприємствам групи вести двосторонній документообіг з партнерами та підрядниками виключно в цифровому форматі, без залучення паперових носіїв.

 • Податки Smart Energy за 9 місяців склали 691,5 млн грн

  За 9 місяців 2020 року компанії групи Smart Energy сукупно сплатили 691,5 млн грн податкових платежів, що на 36% менше за аналогічний показник минулого року. З цієї суми 302,6 млн грн складають рентні платежі до бюджетів усіх рівнів. До місцевих скарбниць з них перераховано 15,1 млн грн ренти.

 • Група Smart Energy видобула 301 млн м3 газу за 9 місяців 2020

  Група компаній Smart Energy оголошує виробничі результати за 9 місяців 2020 року. Загальний обсяг видобутку природного газу компаніями групи склав 301,1 млн м3, на 11,1% перевищивши видобуток за 9 місяців минулого року (271,0 млн м3).

 • Enwell Energy наростила середньодобовий видобуток вуглеводнів на 19% у 3 кв. 2020 року

  Британська компанія Enwell Energy plc, що входить до групи Smart Energy, оголошує виробничі результати за 3 квартал 2020 року. Так, за звітний період цього року компанія наростила сукупний середньодобовий видобуток вуглеводнів приблизно на 19% у порівнянні з 3 кварталом 2019 року, інформує офіційне повідомлення Enwell Energy для Лондонської фондової біржі AIM.

 • Суд задовільнив апеляцію «Аркона Газ-Енергія»

  Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції щодо визнання недійсним спеціального дозволу на видобуток вуглеводнів ТОВ "Аркона Газ-Енергія".

 • Enwell Energy наростила середньодобовий видобуток

  Британська компанія Enwell Energy plc, що входить до групи Smart Energy, оголошує виробничі та фінансові неаудійовані результати за 1 півріччя 2020 року. Так, за шість місяців цього року компанія наростила сукупний середньодобовий видобуток вуглеводнів на приблизно 8%, а дохід компанії зменшився на 21,1%, інформує офіційне повідомлення Enwell Energy для Лондонської фондової біржі AIM.

 • «Аркона Газ-Енергія» підготувала майданчик для першої свердловини

  Компанія «Аркона Газ-Енергія», що входить до групи Smart Energy та володіє спеціальним дозволом на розробку Свистунківсько-Червонолуцького родовища (Полтавська область), завершила підготовку майданчика для буріння першої свердловини. Самі роботи заплановано розпочати наприкінці 2020 року. Нова свердловина стане першою пробуреною на родовищі з 1994 року.

 • «Аркона Газ-Енергія» подала апеляцію

  Група Smart Energy, що входить до п’ятірки найбільших приватних газовидобувників України, повідомляє, що ТОВ «Аркона Газ-Енергія» (входить до Smart Energy) подало апеляційну скаргу до Шостого апеляційного адміністративного суду. Мета подання – скасування рішення Окружного адміністративного суду м. Києва за позовом ПАТ «Укрнафта» про визнання недійсним спеціального дозволу ТОВ «Аркона Газ-Енергія» (далі – Аркона) на видобуток вуглеводнів на Свистунківсько-Червонолуцькому родовищі.

 • Smart Energy заявляє про безпідставний тиск на бізнес

  Зараз співробітники НАБУ проводять обшук у центральному офісі Групи компаній Smart Energy (входить до Смарт-Холдинг), а також в офісі в селі Яхники (Полтавська обл.). Обшуки проводяться на підставі ухвали слідчого судді антикорупційного суду Хамзіна Т.Р. Виходячи з тексту ухвали, слідчі дії проводяться в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо законності видачі в 2017 році спеціального дозволу на видобуток вуглеводнів компанії «Аркона Газ-Енергія», про придбання якої заявила Enwell Energy (у минулому Regal Petroleum, входить до групи Smart Energy) на Лондонській фондовій біржі в березні цього року.

 • Група компаній Smart Energy сплатила 519 млн грн податків за 1 півріччя 2020 року

  За перші шість місяців 2020 року компанії групи Smart Energy разом сплатили 519,4 млн грн податкових платежів, що на 37,2% менше за аналогічний показник минулого року. З цієї суми 213,9 млн грн складають рентні платежі до бюджетів усіх рівнів. Водночас до місцевих скарбниць перераховано 10,7 млн грн рентних платежів.

 • Enwell Energy починає буріння свердловини на Свиридівському родовищі

  Британська компанія Enwell Energy, що входить до групи компаній Smart Energy, розпочала буріння свердловини №25 на Свиридівському родовищі (Полтавська обл.).

 • Група Smart Energy збільшила видобуток газу на 9,5% у І півріччі 2020 року

  Група компаній Smart Energy оголошує виробничі результати за І півріччя 2020 року.