Новини

 • Група Smart Energy видобула 301 млн м3 газу за 9 місяців 2020

  Група компаній Smart Energy оголошує виробничі результати за 9 місяців 2020 року. Загальний обсяг видобутку природного газу компаніями групи склав 301,1 млн м3, на 11,1% перевищивши видобуток за 9 місяців минулого року (271,0 млн м3).

 • Enwell Energy наростила середньодобовий видобуток вуглеводнів на 19% у 3 кв. 2020 року

  Британська компанія Enwell Energy plc, що входить до групи Smart Energy, оголошує виробничі результати за 3 квартал 2020 року. Так, за звітний період цього року компанія наростила сукупний середньодобовий видобуток вуглеводнів приблизно на 19% у порівнянні з 3 кварталом 2019 року, інформує офіційне повідомлення Enwell Energy для Лондонської фондової біржі AIM.

 • Суд задовільнив апеляцію «Аркона Газ-Енергія»

  Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції щодо визнання недійсним спеціального дозволу на видобуток вуглеводнів ТОВ "Аркона Газ-Енергія".

 • Enwell Energy наростила середньодобовий видобуток

  Британська компанія Enwell Energy plc, що входить до групи Smart Energy, оголошує виробничі та фінансові неаудійовані результати за 1 півріччя 2020 року. Так, за шість місяців цього року компанія наростила сукупний середньодобовий видобуток вуглеводнів на приблизно 8%, а дохід компанії зменшився на 21,1%, інформує офіційне повідомлення Enwell Energy для Лондонської фондової біржі AIM.

 • «Аркона Газ-Енергія» підготувала майданчик для першої свердловини

  Компанія «Аркона Газ-Енергія», що входить до групи Smart Energy та володіє спеціальним дозволом на розробку Свистунківсько-Червонолуцького родовища (Полтавська область), завершила підготовку майданчика для буріння першої свердловини. Самі роботи заплановано розпочати наприкінці 2020 року. Нова свердловина стане першою пробуреною на родовищі з 1994 року.

 • «Аркона Газ-Енергія» подала апеляцію

  Група Smart Energy, що входить до п’ятірки найбільших приватних газовидобувників України, повідомляє, що ТОВ «Аркона Газ-Енергія» (входить до Smart Energy) подало апеляційну скаргу до Шостого апеляційного адміністративного суду. Мета подання – скасування рішення Окружного адміністративного суду м. Києва за позовом ПАТ «Укрнафта» про визнання недійсним спеціального дозволу ТОВ «Аркона Газ-Енергія» (далі – Аркона) на видобуток вуглеводнів на Свистунківсько-Червонолуцькому родовищі.

 • Smart Energy заявляє про безпідставний тиск на бізнес

  Зараз співробітники НАБУ проводять обшук у центральному офісі Групи компаній Smart Energy (входить до Смарт-Холдинг), а також в офісі в селі Яхники (Полтавська обл.). Обшуки проводяться на підставі ухвали слідчого судді антикорупційного суду Хамзіна Т.Р. Виходячи з тексту ухвали, слідчі дії проводяться в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо законності видачі в 2017 році спеціального дозволу на видобуток вуглеводнів компанії «Аркона Газ-Енергія», про придбання якої заявила Enwell Energy (у минулому Regal Petroleum, входить до групи Smart Energy) на Лондонській фондовій біржі в березні цього року.

 • Група компаній Smart Energy сплатила 519 млн грн податків за 1 півріччя 2020 року

  За перші шість місяців 2020 року компанії групи Smart Energy разом сплатили 519,4 млн грн податкових платежів, що на 37,2% менше за аналогічний показник минулого року. З цієї суми 213,9 млн грн складають рентні платежі до бюджетів усіх рівнів. Водночас до місцевих скарбниць перераховано 10,7 млн грн рентних платежів.

 • Enwell Energy починає буріння свердловини на Свиридівському родовищі

  Британська компанія Enwell Energy, що входить до групи компаній Smart Energy, розпочала буріння свердловини №25 на Свиридівському родовищі (Полтавська обл.).

 • Група Smart Energy збільшила видобуток газу на 9,5% у І півріччі 2020 року

  Група компаній Smart Energy оголошує виробничі результати за І півріччя 2020 року.

 • Enwell Energy збільшила видобуток на 12,5% у 2 кварталі 2020 року

  Британська компанія Enwell Energy plc, що входить до групи Smart Energy, оголошує виробничі результати за 2 квартал 2020 року.

 • Ліцензія на розробку Свистунківсько-Червонолуцького родовища залишається діючою

  Британська компанія Enwell Energy, що входить до групи компаній Smart Energy та має спеціальні дозволи на видобуток вуглеводнів на Мехедівсько-Голотовщинському, Свиридівському, Васищівському та Свистунківсько-Червонолуцькому родовищах, наголошує, що всі її ліцензії є чинними.

 • Британський Regal Petroleum змінив назву та запустив новий вебсайт

  Британська компанія Regal Petroleum plc, що входить до складу групи компаній Smart Energy та здійснює видобуток вуглеводнів на території України, завершила процес перейменування і з 29 травня здійснює діяльність під назвою Enwell Energy plc.

 • Regal Petroleum plc стає Enwell Energy plc

  Британська компанія Regal Petroleum plc, що входить до складу групи компаній Smart Energy та здійснює видобуток вуглеводнів на території України, оголошує про зміну назви на Enwell Energy plc. Компанія подала документи до Реєстраційної палати (Великобританія) для зміни назви, яка вступить у силу після реєстрації зміни та видачі нового свідоцтва.

 • Група Smart Energy запустила нову свердловину на Свиридівському родовищі

  Британська компанія Regal Petroleum, що входить до складу групи компаній Smart Energy, отримала промисловий приплив вуглеводнів з нової розвідувальної свердловини на Свиридівському родовищі (Полтавська область).