• Стратегія

    Стратегія

    Стратегія «Смарт Енерджі» передбачає реалізацію власних можливостей для створення вагомого гравця ринку газу з повним циклом виробництва в декількох бізнес-напрямах, із використанням власного й передового досвіду, сучасних галузевих знань, інноваційних технологій та високоефективного обладнання. 


    Нафтогазовий бізнес

    Досягнення лідерських позицій у недержавному сегменті газовидобутку України, за рахунок консолідації перспективних видобувних активів, збільшення інвестицій у розробку нафтогазових родовищ, а також послідовного впровадження найкращих світових практик організації та оптимізації бізнесу.

    Значне посилення позицій приватного виробника скрапленого газу, з акцентом на унікальність якості продукції, з подальшим нарощуванням сировинної бази і збільшенням своєї частки та впливу на вітчизняному ринку газового автомобільного палива.

    (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-64465498-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');