Володимир Семенюк

 
Володимир Семенюк
Головний геолог групи компаній Smart Energy

З 2013 року обіймає посаду головного геолога групи компаній Smart Energy.

У період з 2011 по 2013 рік обіймав посаду головного геолога ПрАТ «Укргазвидобуток».

У 2007-2011 роках на посаді керівника геологічного відділу в НАК «Нафтогаз України» реалізовував програми геологічного вивчення та промислової розробки родовищ і площ ГПУ «Харківгазвидобування», комплексного вивчення земних надр, виконання сейсморозвідувальних та інших пошукових робіт.

З 2002 по 2007 рік працював в геологічному відділі ГПУ «Харківгазвидобування» НАК «Нафтогаз України», де пройшов шлях від геолога до керівника геологічного відділу.

З 2000 по 2002 рік працював в Науково-дослідному інституті «УкрНДІгаз» у відділі вивчення гірських порід і підрахунку запасів газу, де займався вивченням фізичних властивостей гірських порід.

Освіта

У 2000 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) за фахом «Гірничий інженер-геофізик».

2004 рік - ІФНТУНГ, навчання на курсі «Сучасні методи і технології пошуків і розвідки нафтових і газових родовищ та підготовка їх до розробки».

2008 рік - Тендерна палата України, навчання за темою «Державні закупівлі в Україні».

2010 рік - Інститут ім. Тутковського, навчання по темі «Аналіз та оцінка ризиків пошуково-розвідувальних робіт на нафту і газ».

2017 рік - Thunderbird Executive Education masterclass «Oil & Gas Industry».

Має 10 наукових публікацій.