Олексій Заєць

 
Олексій Заєць

Фінансовий директор групи компаній Smart Energy


Олексій Заєць приєднався до менеджерської команди групи компаній Smart Energy у вересні 2018 року.

 

До приходу в Smart Energy Олексій обіймав посаду фінансового директора найбільшого в Україні стивидорного оператора групи терміналів ТІС. З 2007 по 2016 рік працював у компаніях енергетичного холдингу ДТЕК, де починав кар'єру з посади керівника департаменту з економіки та фінансів ТОВ «Сервісне підприємство» (частина холдингу ДТЕК). У різні періоди обіймав посади заступника фінансового директора ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго», фінансового директора ТОВ «ДТЕК Східенерго» (теплова генерація електроенергії ДТЕК) і досяг позиції фінансового директора ПрАТ «Нафтогазвидобування» (газовидобувна компанія в структурі ДТЕК). Олексій має значний досвід розробки та впровадження фінансового контролю та процесів, підвищення їх ефективності. 

 

 

Освіта


У 2003 році закінчив Донецьку державну академію управління за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Має кваліфікацію магістра з менеджменту. В 2016 році закінчив також Донецький національний технічний університет за спеціальністю «Теплоенергетика».

 

Додатково проходив MBA-програму Києво-Могилянської Бізнес Школи та ДТЕК. Має сертифікат CAP (Certified Accounting Practitioner).