Корпоративні досягнення

2016

Товариство Червоного Хреста подякувало «Регал Петролеум» за допомогу жителям Лохвицького району

Міжнародна гуманітарна організація Товариство Червоного Хреста висловила подяку компанії «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» (входить до складу «Смарт Енерджі») за допомогу, надану нужденним і малозабезпеченим громадянам Лохвицького району (Полтавська область), а також за активну співпрацю з представництвом Товариства Червоного Хреста в Україні. 

2015

ТОВ «Регал Петролеум Корпорейшн (Юкрейн) Лімітед» нагороджено званням "Лідер галузі" (2015 р.)

ТОВ «Регал Петролеум Корпорейшн (Юкрейн) Лімітед» нагороджено званням «Лідер галузі 2015» рейтингової програми «Лідер галузі», здобувши срібло серед малих підприємств України за сумою показників фінансово-господарської діяльності.

Представництво "Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед" нагороджено медаллю «Лідер галузі» (2015 р.)

Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» нагороджено медаллю «Лідер галузі» за значний внесок у розвиток галузі та економіки України загалом. Компанія дотримується високих стандартів соціального захисту працівників, впроваджує передові технології виробництва.

Генеральний директор «Смарт Енерджі», Погорелов В.Л., нагороджений Орденом "Гордість країни" (2015 р.)

Орденом «ГОРДІСТЬ КРАЇНИ» за вмілу організацію робочого процесу, значний внесок у розвиток підприємства й підтримку його позитивної репутації нагороджено генерального директора «Смарт Енерджі» Погорелова Владислава Леонідовича.

Заступник директора Представництва «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед», Стецюк В.І. нагороджений медаллю "За професійні заслуги"

Медаллю «ЗА ПРОФЕСІЙНІ ЗАСЛУГИ» за видатні досягнення, ініціативність і сумлінну працю нагороджено заступника директора Представництва «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» Стецюка Володимира Ігоровича.

Менеджер по реалізації ТОВ «Регал Петролеум Корпорейшн (Юкрейн) Лімітед», Потапушкіна А.В., визнана Фахівцем Року (2015)

Національний сертифікат «ФАХІВЕЦЬ РОКУ 2015» за значний особистий внесок у виробничий процес, раціональний підхід у розв’язанні бізнес-завдань, професіоналізм, лояльність до підприємства й солідарність у спільній роботі було вручено менеджеру з реалізації ТОВ «Регал Петролеум Корпорейшн (Юкрейн) Лімітед» Потапушкіній Анні Валеріївні.

ПрАТ "Укргазвидобуток" визнано ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ (2015 р.)

ПрАТ «Укргазвидобуток» нагороджено званням «Лідер галузі 2015» рейтингової програми «Лідер галузі», здобувши Золото серед великих і середніх підприємств України за сумою показників фінансово-господарської діяльності за основним видом діяльності «видобуток природного газу»: «Масштаби виробництва і платоспроможності», «Соціальні показники», «Ефективність використання ресурсів», «Інвестиційна привабливість».


Рейтингова програма «Лідер галузі» Спілки Національних бізнес-рейтингів України покликана стимулювати підприємства та підприємців, які не тільки дбають про прибутковість власного бізнесу, але й роблять значний внесок у майбутнє нашої держави — чесно сплачують податки й відрахування в соціальні та пенсійні фонди, піклуються про своїх співробітників, створюють робочі місця, впроваджують нові технології та формують новий тип економіки, який ґрунтується не на природних ресурсах, а на професіоналізмі.

Керівник ПрАТ «Укргазвидобуток», Мохов В.А., нагороджений Орденом "Гордість країни" (2015 р.)

Орденом «ГОРДІСТЬ КРАЇНИ» за вмілу організацію робочого процесу, значний внесок у розвиток підприємства й підтримку його позитивної репутації нагороджено керівника ПрАТ «Укргазвидобуток» Мохова Вадима Олександровича.

Головний інженер з виробництва ПрАТ «Укргазвидобуток», Мурін В.А. нагороджений медаллю "За професійні заслуги"

Медаллю «ЗА ПРОФЕСІЙНІ ЗАСЛУГИ» за видатні досягнення, ініціативність і сумлінну працю нагороджено головного інженера з виробництва ПрАТ «Укргазвидобуток» Муріна Вадима Олександровича.

Головний геолог ПрАТ «Укргазвидобуток», Спічаков М.В., визнаний Фахівцем Року (2015 р.)

Національний сертифікат «ФАХІВЕЦЬ РОКУ 2015» за трудові досягнення та професійну майстерність вручено головному геологу підприємства ПрАТ «Укргазвидобуток» Спічакову Михайлу Володимировичу.

2014

Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» успішно завершило процедуру сертифікації.

На початку 2014 року представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» успішно завершило процедуру сертифікації. За її підсумками, отримано підтвердження, що внутрішній аудит систем управління якістю, екології, безпеки та гігієни праці відповідає вимогам стандартів:

• ДСТУ ISO 9001: 2009 «Система управління якістю»;
• ДСТУ OHSAS 18001: 2010 «Системи управління гігієною та безпекою праці»;
• ДСТУ ISO 14001:2006 «Системи екологічного керування. Вимоги та настанови щодо застосування»;
• ДСТУ ISO 19011: 2012 «Настанови щодо здійснення аудитів систем управління».

Отримані відповідні сертифікати УкрСепро на: «Систему управління якістю»; «Систему управління гігієною та безпекою праці»; «Систему екологічного управління».

ТОВ «Він-Пелета» визнано переможцем конкурсу «Найкращі будинки та споруди, збудовані 2013 року в Україні»

Завод із виробництва біопаливної пелети ТОВ «Він-Пелета» (смт Турбів, Вінницька область) визнано переможцем конкурсу «Найкращі будівлі і споруди, збудовані 2013 року в Україні», який щорічно проводить Державна архітектурно-будівельна інспекція України при Мінрегіонбуді.

Підприємство удостоєне першого місця в номінації «Промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення».

2013

«Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» — переможець Першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінній платник податків»

Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» — стало переможцем Першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінній платник податків — 2012» у категорії «Сумлінний платник податків у галузі важка промисловість».

Підприємство є одним із найбільших платників податків Полтавської області, і зокрема, Лохвицького району.

2012

ТОВ «Пром-Енерго Продукт» визнано Підприємством року (2012 рік)

ТОВ «Пром-Енерго Продукт» визнано Підприємством року (2012 р.), вона також посідає 3-є місце серед підприємств за основним видом діяльності КВЕД 11.10.2 «Видобуток природного газу», які зареєстровані в Україні. Підтверджено цифрами державної статистики та аудитом рейтингу.

ТОВ «Пром-Енерго Продукт» отримало статус ЛІДЕР УКРАЇНИ

За результатами Національної експертної комісії рейтингу «Українська бізнес олімпіада» ТОВ «Пром-Енерго Продукт» отримало статус ЛІДЕР УКРАЇНИ за основним видом діяльності КВЕД 11.10.2 «Видобуток природного газу».

Керівника ТОВ «Пром-Енерго Продукт», Гуртового О. Г., визнано Керівником року (2012 р.)

Керівника ТОВ «Пром-Енерго Продукт», Гуртового О. Г., визнано Керівником року (2012 р.) за ефективне управління підприємством. Підтверджено державними органами статистики та українським оргкомітетом міжнародного економічного рейтингу «Ліга найкращих».

ПрАТ «Укргазвидобуток» отримало статус ЛІДЕР УКРАЇНИ

За результатами Національної експертної комісії рейтингу «Українська бізнес олімпіада» ПрАТ «Укргазвидобуток» отримало статус ЛІДЕР УКРАЇНИ за основним видом діяльності КВЕД 11.10.2 «Видобуток природного газу».

ПрАТ «Укргазвидобуток» визнано ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ (2012 р.)

За результатами даних Державної статистики, ПрАТ «Укргазвидобуток» визнано ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ (2012 р.), і воно також посідає 2-е місце серед підприємств за такими критеріями: «Прибутковість і ліквідність», «Масштаби виробництва та платоспроможності», «Соціальні показники», «Ефективність використання ресурсів», «Інвестиційна привабливість» за основним видом діяльності КВЕД 11.10.2 «Видобуток природного газу».