Правоохоронці продовжують чинити тиск на бізнес Смарт-Холдингу. Затримано директора ПрАТ «Укргазвидобуток» (входить до Smart Energy) Вадима Мохова
05 Жовтня 2017
Правоохоронці продовжують системний тиск на бізнес Смарт-Холдингу і його акціонера - опозиційного політика Вадима Новинського. Впродовж всього 2017 року підприємства холдингу піддаються необґрунтованим перевіркам, обшукам, заарештовують рахунки та акції, висуваються підозри менеджменту.
Детальніше

«Смарт Енерджі» — керівна компанія у складі Смарт-Холдингу, яка відповідає за розвиток проектів у сфері розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів, а також альтернативної енергетики. Компанія «Смарт Енерджі» надає комплексні консультаційні послуги в галузі управління, інжинірингу та оптимізації бізнес-процесів для підприємств групи «Смарт Енерджі».

Наші проекти

 • Підприємства «Смарт Енерджі» 
  збирають, обробляють, інтерпретують 
  та систематизують геологічні дані, 
  а також будують 3D-моделі 
  свердловин, площ 
  і родовищ вуглеводнів.
 • Пропан-бутан автомобільний, що виробляється на потужностях «Регал Петролеум», за своїми якісними характеристиками не має аналогів в Україні.
 • Діяльність ТОВ «Він-Пелета» спрямована на виробництво твердого біопалива, яке надалі використовується для отримання теплової та електричної енергії на об’єктах промислової і приватної генерації.