• Закінчення строку дії Меморандуму щодо придбання Одеських активів

  Закінчення строку дії Меморандуму щодо придбання Одеських активів

  Закінчення строку дії Меморандуму щодо придбання Одеських активів

  Британська компанія Regal Petroleum, що входить до групи Smart Energy, оголошує про припинення дії Меморандуму про взаєморозуміння щодо придбання ПрАТ «Науково-виробничий концерн «Укрнафтінвест» внаслідок закінчення строку його дії.


  Сторони Меморандуму, британська Regal Petroleum та пані Лідія Черниш і компанія Bolaso Investments Limited, не змогли досягти фінальної згоди щодо активу. Відповідно, в результаті закінчення строку дії укладеного документу він визнається як такий, що втратив чинність. Натомість, у силу вступили положення Меморандуму, які передбачені на випадок припинення його дії, зокрема – повернення протягом п’яти робочих днів депозиту в 0,5 млн дол. США, попередньо внесені Regal Petroleum за умовами документу.


  Про намір придбати актив британська компанія оголосила 26 листопада 2019 року.


  Довідка


  Regal Petroleum plc є публічною британською компанією, акції якої котируються на Лондонській біржі AIM. В Україні здійснює свою діяльність через Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» в Полтавській області та ТОВ «Пром-Енерго Продукт» в Харківській області, які володіють спеціальними дозволами на видобуток вуглеводнів. Всі компанії входять до складу групи Smart Energy.

  У свою чергу група Smart Energy входить до Смарт-Холдингу, здійснює реалізацію проектів з розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів.

  Нафтогазовий напрямок Smart Energy, окрім активів Regal Petroleum, представлений газовидобувною компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область).

  Друк
  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-64465498-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');