• Група Smart Energy сплатила 1,3 млрд грн податків за 2019 рік

  Група Smart Energy сплатила 1,3 млрд грн податків за 2019 рік

  Група Smart Energy сплатила 1,3 млрд грн податків за 2019 рік

  За 12 місяців 2019 року компанії групи Smart Energy сплатили майже 1,3 млрд грн податкових платежів, включаючи 633,4 млн грн рентних платежів до бюджетів усіх рівнів. Водночас до локальних скарбниць перераховано 31,7 млн грн рентних платежів.


  Компанії групи сплатили всі податки в повному обсязі, а також додатково виділили 3,2 млн грн на різні соціальні проєкти в регіонах, де здійснюють свою діяльність. Зокрема, Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» перерахувало 1,8 млн грн на розвиток соціальної інфраструктури Лохвицького та Чорнухинського районів в Полтавській області, а компанії «Укргазвидобуток» та «Пром-Енерго Продукт», які працюють в Харківській області, 550 тис. грн і 860 тис. грн відповідно на ініціативи на територіях своєї присутності. Основні кошти були направлені на співфінансування соціального проєкту «Впровадження інноваційних енергоефективних заходів по електропостачанню Лохвицької центральної районної лікарні на основі відновлювальних джерел енергії (енергії сонця)» (Полтавська область), ремонти доріг та водогонів на місцях, ремонти дитячих учбових закладів та співфінансування харчування в них. Загалом, у 2019 році, на цей напрямок група компаній виділила на 10% більше, аніж у 2018 році.


  Завдяки нарощенню видобутку вуглеводнів на 25% у звітній період у порівнянні з 2018 роком група компаній Smart Energy частково нівеліювала негативний вплив на податкові виплати своїх компаній таких чинників, як падіння ціни на газ на 32% та девальвації іноземної валюти по відношенню до української гривні в 2019 році.


  «Значне зниження ціни на газ не могло не вплинути на наші фінансові результати і, відповідно, на надходження до державного бюджету. Водночас, завдяки зниженим рентним ставкам та стимулюючій 12%-ренті для нових свердловин, що почала діяти в 2018 році, ми продовжуємо динамічно нарощувати видобуток. Сподіваємось, що такі ініціативи та подальша дерегуляція газового ринку України сприятиме інтересу іноземних інвесторів до українського газовидобутку і в галузь прийдуть кошти, що дадуть поштовх новому етапу її розвитку», – прокоментував Сергій Глазунов, генеральний директор групи компанія Smart Energy.


  Нагадаємо, що вже не перший рік компанії групи Smart Energy входять до ТОП-100 найбільших платників податків за версією Офісу великих платників ДФС.

   

  Довідка


  Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, здійснює реалізацію проектів у сфері розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів.


  Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений газовидобувною компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область) та публічною британською компанією Regal Petroleum з активами у Полтавській області (Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед») і Харківській області (компанія «Пром-Енерго Продукт»).

   

  Друк
  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-64465498-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');