• Група Smart Energy розпочала реалізацію продукції через УЕБ

  Група Smart Energy розпочала реалізацію продукції через УЕБ

  Група Smart Energy розпочала реалізацію продукції через УЕБ
  Компанії групи Smart Energy розширили можливості для продажу природного газу, газового конденсату і скрапленого газу та почали співпрацю із «Українською енергетичною біржою».

  Пошук нових майданчиків для реалізації продукції та початок співпраці із УЕБ, в першу чергу, обумовлені нововведеннями у галузевому законодавстві, що відбулись минулого року. Зокрема, мова йде про рішення НКРЕКП внести зміни до Кодексу газотранспортної системи щодо добового балансування на ринку природного газу. Воно має набрати чинності із 1 березня 2019 року.   

  «Ми провели велику підготовчу роботу до переходу на добове балансування. І, відповідно, визначили для себе, що «Українська енергетична біржа» наразі є єдиним торговим майданчиком, який розробив потрібний функціонал, що задовольняє запити переважної більшості учасників ринку газу в умовах добового балансування. Відповідно, із початком впровадження цієї процедури  ми розраховуємо впевнено здійснювати реалізацію природного газу через УЕБ», - відмітила начальник відділу реалізації групи Smart Energy Анна Потапушкіна.

  Наразі ж на «Українській енергетичній біржі» відбулись торги групи Smart Energy з продажу скрапленого газу. 

  Довідка

  Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, здійснює реалізацію проектів у сфері розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів.

  Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений газовидобувною компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область) та публічною британською компанією Regal Petroleum з активами у Полтавській області (Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед») і Харківській області (компанія «Пром-Енерго Продукт»).

  Друк
  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-64465498-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');