• Regal Petroleum отримала стабільний промисловий приплив газу та конденсату на новій свердловині у Полтавській області

  Regal Petroleum отримала стабільний промисловий приплив газу та конденсату на новій свердловині у Полтавській області

  Regal Petroleum отримала стабільний промисловий приплив газу та конденсату на новій свердловині у Полтавській області
  Британська компанія Regal Petroleum, що входить до групи Smart Energy, отримала стабільний приплив природного газу та газового конденсату на свердловині №119 Мехедівсько-Голотовщинського родовища в Полтавській області. Наразі свердловина експлуатується із середньодобовим дебітом  газу - 140 тис. м3/добу, конденсату – 30 м3/добу (сукупний дебіт – 1070 бне/добу).

  Нагадаємо, буріння свердловини компанія розпочала у лютому 2019 року. Фактична глибина – 4822 м. Свердловина здійснює видобуток вуглеводнів із горизонту В-20 візейських покладів.

  Після виконання перфорації продуктивного горизонту здійснено освоєння та комплекс геолого-промислових досліджень. Наприкінці вересня свердловина введена в роботу на промислові комунікації установки підготовки вуглеводнів.

  «Ми задоволені результатом, отриманим від нової свердловини, яка була пробурена безпечно та успішно. Обсяги видобутку з нової свердловини, що були отримані, є значним поштовхом до подальшого збільшення загальних обсягів виробництва компанії», - зазначив генеральний директор групи Smart Energy Сергій Глазунов.

  Довідка

  Regal Petroleum plc є публічною британською компанією, акції якої котируються на Лондонській біржі AIM. В Україні здійснює свою діяльність через Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» в Полтавській області та ТОВ «Пром-Енерго Продукт» в Харківській області, які володіють спеціальними дозволами на видобуток вуглеводнів. Всі компанії входять до складу групи Smart Energy.

  У свою чергу група Smart Energy входить до Смарт-Холдингу, здійснює реалізацію проектів з розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів.

  Нафтогазовий напрямок Smart Energy, окрім активів Regal Petroleum, представлений газовидобувною компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область).
  Друк
  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-64465498-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');