• Regal Petroleum продовжує нарощувати видобуток вуглеводнів та покращувати фінансові показники

  Regal Petroleum продовжує нарощувати видобуток вуглеводнів та покращувати фінансові показники

  Regal Petroleum продовжує нарощувати видобуток вуглеводнів та покращувати фінансові показники
  Британська компанія Regal Petroleum, яка входить до групи Smart Energy, за шість місяців 2019 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшила майже на 50% сукупний середньодобовий видобуток вуглеводнів, а дохід компанії виріс на 27%. Про це  йдеться у офіційному повідомленні для Лондонської фондової біржі AIM.

  Так сукупний середньодобовий видобуток на родовищах у Полтавській та Харківській областях у 1 півріччі поточного року склав 4192 boepd проти 2790 boepd за шість місяців минулого року.

  Дохід за звітний період склав 31,3 млн доларів, у той же час за відповідний період минулого року він становив 24,6 млн доларів.

  Також у першій половині поточного року операційний прибуток склав 13,7 млн доларів, а прибуток до оподаткування – 13,3 млн доларів. За шість місяців 2018 року ці показники відповідно становили 44,5 млн доларів та 45 млн доларів, які включали у тому числі разову окрему операцію із відновлення знецінення активів на суму 34,5 млн доларів, що було обумовлено переоцінкою запасів вуглеводнів на Мехедівсько-Голотовщинському і Свиридівському родовищах у Полтавській області.

  Капітальні вкладення за перше півріччя 2019 року склали 6,7 млн доларів. Більша частина цієї суми пов’язана із бурінням нової свердловини МЕХ-119. Джерелом капітальних вкладень стали власні кошти, отримані від операційної діяльності. З урахуванням наявних фінансових показників Regal Petroleum планує продовжити фінансування програми розвитку активів до кінця поточного року.

  Зокрема, на Мехедівсько-Голотовщинському та Свиридівському родовищах у Полтавській області до завершення 2019 року компанія розраховує виконати наступні роботи: уточнення геологічної моделі; тестування та підключення свердловини MEX-119; проведення процедури інтенсифікації на свердловині MEX-120; початок буріння нової розвідувальної свердловини.

  На Васищівському родовищі у Харківській області заплановані завершення обробки та інтерпретації нових даних 3D сейсміки; розробка нової геологічної моделі та початок планування нових свердловини.

  Також на всіх родовищах очікується встановлення компресорного обладнання та подальша модернізація  потужностей з підготовки газу та газового конденстату, трубопровідної мережі та іншої інфраструктури.

  Нагадаємо, раніше компанія оголосила про переоцінку запасів за системою PRMS на Васищівському газоконденсатному родовищі у Харківській області. Звіт показав істотне збільшення за категоріями 1Р та 2Р.

  Довідка

  Regal Petroleum plc є публічною британською компанією, акції якої котируються на Лондонській біржі AIM. В Україні здійснює свою діяльність через Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» в Полтавській області та ТОВ «Пром-Енерго Продукт» в Харківській області, які володіють спеціальними дозволами на видобуток вуглеводнів. Всі компанії входять до складу групи Smart Energy.

  У свою чергу група Smart Energy входить до Смарт-Холдингу, здійснює реалізацію проектів з розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів.

  Нафтогазовий напрямок Smart Energy, окрім активів Regal Petroleum, представлений газовидобувною компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область).

  Друк
  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-64465498-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');