• Група Smart Energy почала буріння нової свердловини в Полтавській області

  Група Smart Energy почала буріння нової свердловини в Полтавській області

  Група Smart Energy почала буріння нової свердловини в Полтавській області
  Британська компанія Regal Petroleum, що входить до групи Smart Energy, почала буріння нової свердловини №54 на Свиридівському родовищі в Полтавській області.

  Проектна глибина свердловини становить 5 320 метрів. Завершити буріння планується до кінця другого  кварталу наступного року, а початок видобутку за умови подальших успішних випробувань – в третьому кварталі 2020 року.

  «Ми продовжуємо застосовувати найкращі технології буріння, кріплення та випробування свердловин. І на даному об’єкті плануємо застосувати додаткові інновації. Це дозволить нам якісно розкрити продуктивні горизонти та продовжити тенденцію нарощування загальних обсягів видобутку», – зазначив технічний директор групи компаній Smart Energy Віктор Дудзич.

  Також, як повідомлялося раніше, Regal Petroleum отримала стабільний промисловий приплив природного газу та газового конденсату на свердловині №119 Мехедівсько-Голотовщинського родовища в Полтавській області, буріння якої було розпочато у лютому 2019 року.

  Довідка

  Regal Petroleum plc є публічною британською компанією, акції якої котируються на Лондонській біржі AIM. В Україні здійснює свою діяльність через Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» в Полтавській області та ТОВ «Пром-Енерго Продукт» в Харківській області, які володіють спеціальними дозволами на видобуток вуглеводнів. Всі компанії входять до складу групи Smart Energy.

  У свою чергу група Smart Energy входить в Смарт-Холдинг, здійснює реалізацію проектів у сфері розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів.

  Нафтогазовий напрямок Smart Energy, окрім активів Regal Petroleum, представлено газовидобувною компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область).

  Друк
  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-64465498-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');