• Група Smart Energy розпочала співпрацю з новим відкритим майданчиком тендерних закупівель

  Група Smart Energy розпочала співпрацю з новим відкритим майданчиком тендерних закупівель

  Група Smart Energy розпочала співпрацю з новим відкритим майданчиком тендерних закупівель
  Група Smart Energy підписала договір про співпрацю з торговельним майданчиком Zakupki.Prom.ua. Таким чином, в 2019 році закупівля товарно-матеріальних цінностей, робіт і послуг компаніями групи буде здійснюватися за допомогою цього відкритого майданчика.

  На Zakupki.Prom.ua оголошуються тендери не тільки комерційного сектору, а й державного. Майданчик є акредитованим учасником системи публічних електронних закупівель ProZorro, що відкриває для компаній групи нові можливості. Співпраця з Zakupki.Prom.ua дозволить Smart Energy спростити ряд бізнес-процесів та зробити тендерну процедуру більш прозорою та зручною для всіх учасників процесу.

  Для максимально ефективного використання інструментарію майданчика, а також з метою удосконалення закупівельних процедур фахівці компаній групи Smart Energy пройшли спеціальний тренінг-інтенсив. Його провели представники Zakupki.prom.ua. Навчання складалося з теоретичної та практичної частини.

  Ознайомитися з комерційними закупівлями групи компаній Smart Energy можна тут.

  Довідка

  Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, здійснює реалізацію проектів у сфері розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів, а також альтернативної енергетики.

  Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений газовидобувною компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область) та публічною британською компанією Regal Petroleum з активами у Полтавській області (Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед») і Харківській області (компанія «Пром-Енерго Продукт»).

  Друк
  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-64465498-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');