• Владислав Дмітрієв

  Владислав Дмітрієв

   
  Владислав Дмітрієв
  IT-директор групи компаній Smart Energy

  До призначення на посаду директора департаменту IT групи Smart Energy в жовтні 2017 року, був керівником розвитку IT-архітектури в HQ VimpelCom.LTD (Нідерланди), де відповідав за побудову комплексного IT-рішення, що забезпечує взаємодію підрозділів компанії в 15 країнах в рамках централізованих процесів і сервісів.

  З 2006 по 2011 рік обіймав посаду Group CIO в компанії «Українські радіосистеми», яка поряд з компанією «Голден Телеком» входила до складу міжнародної компанії «ВимпелКом».

  Раніше обіймав посаду IT-менеджера з розвитку ERP рішень в ВАТ «Вимпелком-Регіон» та ВАТ «ВимпелКом», де відповідав за розгортання BSS комплексу в нових регіонах компанії і впровадження єдиної централізованої ERP рішення, який об'єднав всі ключові функції і процеси корпоративного управління.

  Освіта

  У 1993 році закінчив електроакустичний факультет Київського політехнічного інституту.

  У 2009 році закінчив цикл навчання за програмами Creative Leadership.
  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-64465498-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');