• Володимир Семенюк

  Володимир Семенюк

   
  Володимир Семенюк
  Головний геолог групи компаній Smart Energy

  З 2013 року обіймає посаду головного геолога групи компаній Smart Energy.

  У період з 2011 по 2013 рік обіймав посаду головного геолога ПрАТ «Укргазвидобуток».

  У 2007-2011 роках на посаді керівника геологічного відділу в НАК «Нафтогаз України» реалізовував програми геологічного вивчення та промислової розробки родовищ і площ ГПУ «Харківгазвидобування», комплексного вивчення земних надр, виконання сейсморозвідувальних та інших пошукових робіт.

  З 2002 по 2007 рік працював в геологічному відділі ГПУ «Харківгазвидобування» НАК «Нафтогаз України», де пройшов шлях від геолога до керівника геологічного відділу.

  З 2000 по 2002 рік працював в Науково-дослідному інституті «УкрНДІгаз» у відділі вивчення гірських порід і підрахунку запасів газу, де займався вивченням фізичних властивостей гірських порід.

  Освіта

  У 2000 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) за фахом «Гірничий інженер-геофізик».

  2004 рік - ІФНТУНГ, навчання на курсі «Сучасні методи і технології пошуків і розвідки нафтових і газових родовищ та підготовка їх до розробки».

  2008 рік - Тендерна палата України, навчання за темою «Державні закупівлі в Україні».

  2010 рік - Інститут ім. Тутковського, навчання по темі «Аналіз та оцінка ризиків пошуково-розвідувальних робіт на нафту і газ».

  2017 рік - Thunderbird Executive Education masterclass «Oil & Gas Industry».

  Має 10 наукових публікацій.

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-64465498-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');