• Сергій Глазунов

  Сергій Глазунов

   
  Сергій Глазунов

  Генеральний директор групи компаній Smart Energy


  В лютому 2016 року був призначений генеральним директором групи компаній Smart Energy. До цього із жовтня 2014 року обіймав посаду директора з інвестицій ПрАТ «Смарт-Холдинг».


  До ПрАТ «Смарт-Холдинг» був запрошений у 2010 році на посаду директора з розвитку та управління активами. Із 2011 року був фінансовим директором групи компаній Smart Energy, а з грудня 2013 року виконував обов’язки генерального директора бізнесу.


  У 2007–2009 роках працював на посаді першого заступника генерального директора з фінансів АТ «Концерн АВЕК і Ко» (Харків, Україна).


  У 2005–2007 роках обіймав посаду віце-президента в інвестиційно-банківському бізнесі компанії JP Morgan Chase (Нью-Йорк, США).


  З 2000 до 2004 року працював у бізнесі з управління інвестиціями компанії Bank One Corporation (Детройт, США), з 2000 року — на посаді старшого аналітика, а з 2002 року — на посаді керівника департаменту оцінювання ефективності інвестицій.


  З 1993 року займається науково-дослідницькою та викладацькою діяльністю, включно з роботою в Інституті математики Академії наук України (Київ), Michigan State University (Іст Ленсінг, США), Wayne State University (Детройт, США) і Національному транспортному університеті (Київ, Україна). Має низку наукових публікацій в академічній літературі України, Європи та США.


  Входить до ради директорів Regal Petroleum.


  Освіта


  У 1992 році закінчив механіко-математичний факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка.


  У 1998 році здобув ступінь магістра наук у Michigan State University (Іст Ленсінг, США) за фахом «математична статистика».


  У 2000 році здобув ступінь MBA у Wayne State University (Детройт, США).


  У 2003 отримав міжнародний сертифікат дипломованого фінансового аналітика CFA (Chartered Financial Analyst) в CFA Institute (Шарлотсвілл, США).

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-64465498-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');