• Володимир Махновець

  Володимир Махновець

   
  Володимир Махновець

  Регіональний директор (Харківський регіон) групи компаній Smart Energy


  Володимир Махновець прийшов на посаду регіонального директора харківських активів групи компаній Smart Energy у 2018 році. До цього був на позиції менеджера департаменту розробки родовищ АТ «Укргазвидобування». З 2015 по 2017 роки займав посаду директора компанії AVILON (будівництво телекомунікаційної інфраструктури). Раніше був на позиціях в.о. генерального директора, а також фінансового директора в Kuwait Energy Company, яка займалась видобуванням вуглеводнів у Республіці Комі (РФ). У цій компанії, крім іншого, Володимир відповідав за фінансове оздоровлення підприємства, залучення інвестицій і модернізацію потужностей та виробничих процесів.


  До приходу в нафтогазову галузь, майже 10 років, будував свою кар'єру у фінансовому секторі.


  У 2001 році закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Банківський менеджмент». У 2013 році отримав диплом Ухтинського державного технічного університету з професійної перепідготовки за спеціальностями: «Ціноутворення та кошторисна справа в будівництві» і «Свердловинна розробка нафтогазових родовищ».

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-64465498-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');