• Олексій Заєць

  Олексій Заєць

   
  Олексій Заєць

  Фінансовий директор групи компаній Smart Energy


  Олексій Заєць приєднався до менеджерської команди групи компаній Smart Energy у вересні 2018 року.

   

  До приходу в Smart Energy Олексій обіймав посаду фінансового директора найбільшого в Україні стивидорного оператора групи терміналів ТІС. З 2007 по 2016 рік працював у компаніях енергетичного холдингу ДТЕК, де починав кар'єру з посади керівника департаменту з економіки та фінансів ТОВ «Сервісне підприємство» (частина холдингу ДТЕК). У різні періоди обіймав посади заступника фінансового директора ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго», фінансового директора ТОВ «ДТЕК Східенерго» (теплова генерація електроенергії ДТЕК) і досяг позиції фінансового директора ПрАТ «Нафтогазвидобування» (газовидобувна компанія в структурі ДТЕК). Олексій має значний досвід розробки та впровадження фінансового контролю та процесів, підвищення їх ефективності. 

   

   

  Освіта


  У 2003 році закінчив Донецьку державну академію управління за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Має кваліфікацію магістра з менеджменту. В 2016 році закінчив також Донецький національний технічний університет за спеціальністю «Теплоенергетика».

   

  Додатково проходив MBA-програму Києво-Могилянської Бізнес Школи та ДТЕК. Має сертифікат CAP (Certified Accounting Practitioner).

   

   

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-64465498-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');